Versino

Společnost Versino CZ, s.r.o. je předním dodavatelem podnikových řešení pro malé a střední firmy na platformě informačního systému SAP® Business One v České republice.
Jako certifikovaný SAP Business Partner nabízí Versino CZ, s.r.o. pro zákazníky z oborů výroba, distribuce a profesionální služby integrovaná a procesně přizpůsobená řešení na platformě SAP® Business One – Versino Solution Factory™. Dále společnost Versino CZ, s.r.o. nabízí vlastní úpravy a obecná rozšíření standardní funkcionality SAP® Business One.
Versino CZ, s.r.o. je dceřinou společností firmy Versino AG, která je předním dodavatelem podnikových řešení pro malé a střední firmy na platformě SAP® Business One v Německu. Versino CZ, s.r.o. disponuje týmem vyškolených odborníků s bohatými zkušenostmi v oblasti informačních technologií. Sídlo společnosti je v Pardubicích, další kanceláře se nacházejí v Praze a v Karlových Varech, kde je také sdílené centrum pro vývoj nových funkcionalit a modifikací produktu SAP® Business One pro Českou republiku, Slovensko a další evropské země.
Posláním společnosti Versino CZ, s.r.o. je přispívat ke zlepšování podnikání a zvyšování efektivity a výkonnosti firem dodávkami zákaznicky orientovaných řešení v oblasti informačních systémů.

Partner Locations